Home » Articles posted by Illés Erika

Nyári ügyelet

Tanévzáró hangverseny

Kiállításmegnyitó

Képző- és iparművészeti ágon tanuló növendékeink alkotásaiból nyílt kiállítás 2024. június 14-én a Vörösmarty Művelődési Ház Bársony termében. Szeretettel gratulálok a sok-sok értékes kincshez, amit a tanév során készítettek Szalma Edit (grafika) és Sajó Borbála (textil- és bőrműves) pedagógusok irányításával. Köszönöm szépen Nemeshegyi Dániel (tanára: Erős Dániel) trombita tanszakos , illetve Sóti András (tanára: Pusztai Zoltánné) zongora tanszakos növendékünknek a közreműködést. Várjuk az érdeklődőket a tárlat megtekintésére, június 28-ig!

Felvételi grafika tanszakra

Felvételi textil- és bőrműves tanszakra

Végzősök hangversenye – „Vidd tovább magaddal a zene szeretetét!”

Ebben a tanévben – zeneművészeti ágon – 14 növendékünk tesz majd alapvizsgát, 5 pedig záróvizsgával fejezi be tanulmányait. A pedagógusok által megteremtett szeretetteljes légkör, és a szülői támogatás mind-mind alapvető fontosságú volt azon az úton, melyet végzőseink megtettek az elmúlt 6, 8, 10, illetve 12 év alatt. Teljesítményük, igyekezetük, kitartásuk elismerésre méltó. A végzős hangversenyen csodálatos produkciókat hallgathattunk meg, ízelítőt kaptunk tudásukból, melyet az elmúlt években elsajátítottak Intézményünkben.

Párkány

Párkányban került megrendezésre a „Luigi Legnani International Youth Guitar Competition”. A versenyen növendékeink a következő eredményeket érték el: Gottner Anna Adél (tanára: Pénzes Csilla) az I. korcsoportban arany, Bozóki-Szűcs Örs (tanára: Gellén István) a II. korcsoportban arany, Géczi Nóra (tanára: Pénzes Csilla) a IV. korcsoportban ezüst minősítés.

Szeretettel gratulálok a sikeres szerepléshez! Köszönöm szépen a felkészítést és a felkészülést!

Kitüntetés

Berszánné Réthelyi Piroska egy évtizede tanítja a gitár tanszakos növendékeket Intézményünkben. Ebből az alkalomból Fót Város Önkormányzat Képviselő-testülete Elismerő Oklevelet adományozott számára, lelkiismeretes munkája elismeréseként.

Szeretettel gratulálok neki a kollégáim és a magam nevében!

2024. május 28. – Vörösmarty Művelődési Ház

Két programra invitáljuk szeretettel az érdeklődő zenebarátokat! Magyar zeneszerzők műveit hallgathatják meg a Magyar Klasszikus Zene Napja alkalmából rendezett koncerten, illetve végzős növendékeink adnak ízelítőt abból, amit a zenei tanulmányaik során elsajátítottak Intézményünkben.

II. Fóti Regionális Gitárzenekari Találkozó

2024/2025. tanév - előzetes:

2024. augusztus 20-ig - Beiratkozás a 2024/2025. tanévre

2024. augusztus 29. (csütörtök) 15-18 óra Pótfelvételi meghallgatás (zeneművészeti ág)

2024. szeptember 2-3. (hétfő-kedd) 14-17 óra pótfelvételi - grafika tanszak

2024. szeptember 4-6. (szerda-péntek) 14-18 óra - tanév eleji egyeztetés

Intézményünk fenntartója:

Dunakeszi Tankerületi Központ
Cím: 2120 Dunakeszi, Állomás stny 4.
Telefon: +36 27795 206
E-mail: dunakeszi@kk.gov.hu