Home » Uncategorized » Miniszteri elismerés

Beiratkozási űrlap kitöltése

Nyilatkozat tanulói jogviszony megszüntetéséről, változásáról

Kategóriák

Beiratkozási űrlap kitöltése

Nyilatkozat tanulói jogviszony megszüntetéséről, változásáról

Kategóriák

Miniszteri elismerés

Rendkívül büszke vagyok Farkas Márta gordonka szakos kolléganőnkre, hiszen a Miniszter Elismerő Oklevele kitüntetést vehette át 2022. május 20-án a Közalkalmazottak Napja alkalmából, a Vörösmarty Művelődési Házban. A díjat Szabóné Forgács Gabriella a Dunakeszi Tankerületi Központ vezetője, valamint Dr. Vass György Fót Város polgármestere adta át. Elismerve azt a négy évtizedes munkát, amelyet a növendékek képzésére, valamint tehetséggondozásra fordított. Fáradhatatlan, őszinte lelkesedése példaértékű.

Illés Erika intézményvezető


Leave a comment

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

Nyári ügyelet

10 ok, amiért a gyerekednek zenét kellene tanulnia kattints a képre

Támogatóink

Fót Város Önkormányzata