Home » Uncategorized » III. Veresegyházi Fesztivál Magyar Zeneszerzők Műveiből

III. Veresegyházi Fesztivál Magyar Zeneszerzők Műveiből

A mai napon, 2024. március 22-én került megrendezésre a III. Veresegyházi Fesztivál, ahová az ország minden tájáról érkeztek versenyzők. Ebben az évben a zongora tanszakosok, illetve a hegedűsök és a csellisták mérettették meg magukat, 4 korcsoportban. Három növendékünk képviselte az Intézményt: Baldoni Matteo (zongora – tanára: Győri Gabriella), Domokos Emese (cselló – tanára: Lakatos Gabriella Mária, korrepetitora: Rigó Dániel) és Sóti András (zongora – tanára: Pusztai Zoltánné). Emese produkcióját különdíjjal jutalmazta a zsűri. Hálásan köszönöm a felkészülésre fordított sok-sok időt és energiát! Szívből gratulálok mindannyiuknak! Büszkén hallgattam őket, csodálatosan muzsikáltak!

Illés Erika igazgató


Leave a comment

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

2024/2025. tanév - előzetes:

2024. augusztus 20-ig - Beiratkozás a 2024/2025. tanévre

2024. augusztus 29. (csütörtök) 15-18 óra Pótfelvételi meghallgatás (zeneművészeti ág)

2024. szeptember 2-3. (hétfő-kedd) 14-17 óra pótfelvételi - grafika tanszak

2024. szeptember 4-6. (szerda-péntek) 14-18 óra - tanév eleji egyeztetés

Intézményünk fenntartója:

Dunakeszi Tankerületi Központ
Cím: 2120 Dunakeszi, Állomás stny 4.
Telefon: +36 27795 206
E-mail: dunakeszi@kk.gov.hu
Honlap: https://kk.gov.hu/dunakeszi
Adatvédelmi tisztviselő: adatvedelem.dunakeszi@kk.gov.hu
https://kk.gov.hu/kozerdeku-adatok-dk
Integritás tanácsadó: http://kk.gov.hu/tajekoztato-anyagok45

10 ok, amiért a gyermekeknek zenét kellene tanulnia

Támogatóink

Fót Város Önkormányzata