Home » Uncategorized » „Ismerd meg Liszt Ferenc életét és műveit!” műveltségi vetélkedő

„Ismerd meg Liszt Ferenc életét és műveit!” műveltségi vetélkedő

Április 16-án 10 órától „Ismerd meg Liszt Ferenc életét és műveit!” elnevezésű műveltségi vetélkedőt tartottunk a Vörösmarty Művelődési Házban, tisztelegve névadónk előtt. Tankerületünk alapfokú művészeti iskoláit invitáltuk az eseményre, melyen végül 5 intézmény (a Csömöri Krammer Teréz Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, a Dunakeszi Farkas Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola, a Frédéric Chopin Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, a Klapka György Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, a Fóti Liszt Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola) nyolc csapata mérte össze tudását. Köszönöm szépen Balogh Kálmánné, Zelenáné Báródi Gabriella és Horváth István zsűritagok értékelését, akik méltatták a felkészítő tanárok munkáját és a növendékek igyekezetét. Hálásan köszönjük, hogy támogatta a rendezvény létrejöttét a Dunakeszi Tankerületi Központ, Fót Város Önkormányzata, a Fóti Dal Alapítvány és az Ambrózia Cukrászda.

Illés Erika igazgató


Leave a comment

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

A 2023/2024. tanév további eseményei:

2024. június 1-30. - Beiratkozás a 2024/2025. tanévre

Kiállítás a képző- és iparművészeti ágon tanuló növendékek alkotásaiból (Vörösmarty Művelődési Ház - Bársony terem) Megtekinthető: június 14. és 28. között

2024. június 24-28. (hétfő-péntek) IV. Nyári Művészeti Tábor

2024. június 24. (hétfő) 18 óra - Tanévzáró hangverseny és bizonyítványosztás (Vörösmarty Művelődési Ház)

Intézményünk fenntartója:

Dunakeszi Tankerületi Központ
Cím: 2120 Dunakeszi, Állomás stny 4.
Telefon: +36 27795 206
E-mail: dunakeszi@kk.gov.hu
Honlap: https://kk.gov.hu/dunakeszi
Adatvédelmi tisztviselő: adatvedelem.dunakeszi@kk.gov.hu
https://kk.gov.hu/kozerdeku-adatok-dk
Integritás tanácsadó: http://kk.gov.hu/tajekoztato-anyagok45

10 ok, amiért a gyermekeknek zenét kellene tanulnia

Támogatóink

Fót Város Önkormányzata