Home » Uncategorized » Gálaműsor – Fót várossá nyilvánításának 20. évfordulója alkalmából

Gálaműsor – Fót várossá nyilvánításának 20. évfordulója alkalmából

Kedves Szülők! Tisztelt Érdeklődők!

Nagy örömmel teszünk eleget a felkérésnek, mely a gálaesten történő fellépésre szól. A jubileum alkalmából Intézményünket a Csellózenekar, a Marcato Gitárzenekar, valamint zongora tanszakos növendékeink fogják képviselni 2024. május 4-én (szombaton) 17 órától. Szeretettel várjuk Önöket!

Illés Erika igazgató

Szeretném megköszönni a felkészítő munkát, valamint a közreműködést kollégáimnak (Erős Dánielnek, Lakatos Gabriella Máriának, Urbán Orsolyának, Székely Lillának, Klausz Tamásnak, Pénzes Csillának, Gellén Istvánnak és Pusztai Zoltánnénak), akik hozzájárultak ahhoz, hogy Fót várossá nyilvánításának 20. évfordulója alkalmából rendezett május 4-i gálán színvonalas produkciók születtek. Továbbá köszönöm szépen, hogy a május 5-i könyvbemutatón (szintén a jubileum alkalmából) képviselte Intézményünket Gellén István és Merényi László 1-1 növendéke.

Illés Erika igazgató


Leave a comment

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

A 2023/2024. tanév további eseményei:

2024. június 1-30. - Beiratkozás a 2024/2025. tanévre

Kiállítás a képző- és iparművészeti ágon tanuló növendékek alkotásaiból (Vörösmarty Művelődési Ház - Bársony terem) Megtekinthető: június 14. és 28. között

2024. június 24-28. (hétfő-péntek) IV. Nyári Művészeti Tábor

2024. június 24. (hétfő) 18 óra - Tanévzáró hangverseny és bizonyítványosztás (Vörösmarty Művelődési Ház)

Intézményünk fenntartója:

Dunakeszi Tankerületi Központ
Cím: 2120 Dunakeszi, Állomás stny 4.
Telefon: +36 27795 206
E-mail: dunakeszi@kk.gov.hu
Honlap: https://kk.gov.hu/dunakeszi
Adatvédelmi tisztviselő: adatvedelem.dunakeszi@kk.gov.hu
https://kk.gov.hu/kozerdeku-adatok-dk
Integritás tanácsadó: http://kk.gov.hu/tajekoztato-anyagok45

10 ok, amiért a gyermekeknek zenét kellene tanulnia

Támogatóink

Fót Város Önkormányzata