Iskolánk hét növendéke kapott meghívást a megyei rajzversenyre, a korábban elkészített alkotása alapján. Szalma Edit tanárnő tanítványai kimagasló eredményt értek el a 2026. április 25-én megrendezésre kerülő eseményen. Büszkén álltam a pátyi Bocskai István Magyar – Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola aulájában, ahol mind a 7 növendékünk díjat és ajándékot vehetett át, az alábbiak szerint:
6. évfolyam monokróm csendélet – Schubkégel Adél I.hely, Krasznai Csenge IV. hely
7. évfolyam monokróm csendélet – Puskás Dzsenifer IV. hely
7-8. osztály illusztráció – Béky Blanka I. hely
8. évfolyam monokróm csendélet – Vandrus Lili I. hely, Csák Fruzsina III. hely
8. évfolyam színes csendélet – Zemlényi Szonja I. hely

Az elkészült alkotásokhoz gratulálok, a lelkiismeretes felkészítő munkát köszönöm szépen Szalma Edit pedagógusnak, továbbá szeretném megköszönni Vandrus Péter szülőnek, hogy – szabadidejét feláldozva – segített abban, hogy eljuthassanak a gyermekek a versenyre.
Illés Erika igazgató









