
Egy valóban családias légkörben eltöltött kora esti koncert résztvevői lehettünk 2026. április 29-én, a Vörösmarty Művelődési Ház Szalkai termében. Hálásan köszönöm, hogy sok-sok zenei élménnyel ajándékoztak meg bennünket növendékeink, szüleik, nagyszüleik, akiknek együttmuzsikálása példaértékű, és további motivációt adhat mindannyiunknak a mindennapokhoz. Köszönöm szépen a felkészülést a Tóth családnak, a Vasas családnak, a Kalász-Kermjét családnak, a Jobbágy családnak, az Urbán családnak, a Bartalis családnak, valamint köszönöm kollégáimnak a szervezésben és a felkészítés során végzett munkájukat! Bízom benne, hogy a muzsikáló családok köre tovább bővül, és 2027 tavaszán ismét találkozhatunk.
Illés Erika igazgató









